Salon okien i drzwi pasywnych

Przekraczamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów

Stolarka otworowa najwyżej jakości

Szczelny montaż potwierdzony laboratoryjnie

Najlepsza obsługa klienta w Białymstoku

Produkty powyżej oczekiwań

Odpowiednia selekcja produktów to fundament bezpieczeństwa inwestycji naszych klientów. Skrupulatnie analizujemy wszystkie parametry naszych produktów oraz produktów konkurencji.

Współpracujemy z najlepszymi producentami sprawdzonymi przy najbardziej wymagających inwestycjach.

Nadal kierujemy się zasadą ograniczonego zaufania - samodzielnie zlecamy badania laboratoryjne naszych realizacji w oparciu o wyselekcjonowane produkty oraz na własną rękę robimy mniej naukowe testy, m. in. na naszym kanale YouTube.

Sprawdź test szyb z naszego kanału Youtube

Zobacz relację z ostatniego badania laboratoryjnego szczelności naszego montażu.

Montaż powyżej oczekiwań

Jako jedyni w Polsce północno-wschodniej posiadamy 3-krotne laboratoryjne potwierdzenie szczelności naszego montażu.

Obiektywnie wyróżniająca się jakość montażu na tle konkurencji od początku była jednym z fundamentów naszej firmy.

Certyfikacja pozwala nam zachować spokój, że cel ten jest stale realizowany. Spokój, który udziela się naszym klientom.

Obsługa powyżej oczekiwań

Zdajemy sobie sprawę, że o obsłudze klienta na stronie można napisać wszystko. Dlatego na tym etapie nie zostało nam nic innego jak zaprosić Państwa do osobistego doświadczenia kontaktu z naszym zespołem. Jeżeli jednak potrzebują Państwo więcej informacji o nas, naszym sposobie działania oraz pozostałych opiniach klientów - zachęcamy do sprawdzenia zakładki Obsługa (klikając przycisk niżej).
Pan Mateusz odbierał nasz każdy telefon, odpowiadał na nasze pytania, wszystkie nasze wątpliwości rozwiewał. Obsługa bardzo mocno na nas wpłynęła, bo gdzieniegdzie byliśmy zlewani.

Magdalena P. w odpowiedzi na pytanie “Dlaczego zdecydowała się Pani zlecić usługę Szymko? Co miało na to ostateczny wpływ?”

Podejście Kamila - on jest bezbłędny i wie co robi. Mogłabym nagrać rozmowę z nim i pokazywać w innych firmach konkurencyjnych jak się powinno rozmawiać z drugim człowiekiem, bo Kamil robi to dobrze.
Magdalena M. w odpowiedzi na pytanie “Dlaczego zdecydowała się Pani zlecić usługę Szymko? Co miało na to ostateczny wpływ?
I jak ja widziałem, że ktoś tego nie postrzega jako wyzwanie to wiedziałem, że to też nie będzie wykonane w należyty sposób. A w Szymko od razu podeszli do tego na poważnie i to zrobiło na mnie piorunujące wrażenie.
Paweł L. w odpowedzi na pytanie "Co na etapie porównywania ofert mogłoby Pana zniechęcić lub zachęcić?”
Chyba cena i po prostu potrafili sprzedać produkt. Mają wiedzę, wiedzieli wszytko co chciałem wiedzieć, a nawet czego nie wiedziałem to powiedzieli i po tym już byłem przekonany, że ja chce tam kupić okna i drzwi.
Radosław S. w odpowiedzi na pytanie “Dlaczego zdecydował się Pan zlecić usługę Szymko? Co miało na to ostateczny wpływ?”
Tutaj od samego wejścia do biura poczułem się jako klient tak naprawdę. Potraktowany poważnie.
Grzegorz G. w odpowiedzi na pytanie “Dlaczego zdecydował się Pan zlecić usługę Szymko? Co miało na to ostateczny wpływ?”

    * badania opinii klienta wykonane przez zewnętrzną firmę doradczą metodą pogłębionych wywiadów telefonicznych (IDI) we wrześniu 2023 r.