Program Rekomendacji Technicznych

Program Rekomendacji Technicznych Oknotest.pl, tworzy profesjonalną elitę sprzedaży. To jedyna inicjatywa, w której kompetencje i umiejętności sprzedawców poddawane są stałemu, systematycznemu i rzeczywistemu nadzorowi zewnętrznej organizacji.

W Grudniu 2017 podjęliśmy bardzo duże wyzwanie. Chcąc stale podnosić swoje kompetencje oraz wiedzę, przystąpiliśmy do renomowanego Programu Rekomendacji Technicznych, organizowanego przez portal Oknotest.pl. Program zrzesza najbardziej profesjonalne firmy działające w branży stolarki budowlanej z całej Polski, umożliwiając im wymianę cennych doświadczeń. Jesteśmy przekonani, że w efekcie takich działań oferta handlowa Naszej firmy będzie jedną z najlepszych w rejonie Naszej działalności.

Oknotest.pl : "Na spotkaniu, które odbyło się podczas targów BUDMA 2018, firma SZYMKO s.c. otrzymała oficjalne potwierdzenie uczestnictwa i dołączyła do grupy firm biorących udział w Programie Rekomendacji Technicznych portalu Oknotest.pl. To wielka szansa na rozwój, poszerzanie posiadanych i zdobywanie nowych kompetencji w doborowym towarzystwie najlepszych firm handlowo-montażowych działających na rynku, a jednocześnie wielkie wyzwanie, bowiem samo uczestnictwo w tym elitarnym programie nie gwarantuje jeszcze uzyskania w przyszłości świadectwa rekomendacji technicznej.

Zgłaszając akces do tego wyjątkowego Programu opartego na współpracy konkurujących firm, wymianie doświadczeń i rozwiązywaniu problemów na placach budowy wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dobrowolnie poddając naszą działalność kontroli i ocenie zewnętrznej organizacji o ugruntowanej pozycji. Jesteśmy przekonani, że wybór takiej drogi rozwoju będzie dla naszych partnerów źródłem dodatkowych korzyści, a dla firmy SZYMKO s.c. powodem do satysfakcji."

więcej informacji na stronie oknotest.pl

Swiadectwo Rekomendacji Szymko Oknotest

W roku 2019 dokonaliśmy dwóch badań szczelności montażu z wynikiem pozytywnym. Dzięki temu uzyskaliśmy status Firmy Rekomendowanej. Jest to najwyższe poziom wyróżnienia, wiedza teoretyczna została potwierdzona na placu budowy, brawo drużyna Szymko !