W pięknie położonym budynku, nasza doświadczona ekipa montażowa, przez kilka dni montowała okna, rolety i bramę garażowąOkna PCW to sprawdzone konstrukcje, wykonane przez firmę AdamS z Mrągowa. Okna Premium-Line, bo taką nazwę handlową noszą zamontowane okna, produkowane są na rewelacyjnym technicznie profilu Ideal 8000 firmy Aluplast. Przy wyjściu tarasowym, zamontowaliśmy drzwi odstawno- przesuwne z niskim progiem Smart Slide, ułatwiające swobodne przejście na zewnątrz. Okna są wyposażone w energooszczędne szyby i niezawodne okucia Siegenia Tytan AF.  Największe szyby zostały poddane procesowi hartowania, który zdecydowanie wzmacnia wytrzymałość mechaniczną szkła, a zwłaszcza jego wytrzymałość na zginanie. Grubość tafli, również została odpowiednio dobrana, biorąc pod uwagę gabaryty. Przy takich wymiarach, ciężary okien wymagają do montażu zastosowania specjalistycznego sprzętu- mini żurawia z ssawką. Tylko on bezpiecznie i precyzyjnie poda szyby i okna we właściwe miejsce, ograniczając znacznie czas pracy i ryzyko uszkodzenia szyb oraz kręgosłupów naszych ludzi. Olbrzymie okna i przeszklenia, należy koniecznie zintegrować z roletami zewnętrznymi. Ograniczą przegrzewanie się pomieszczeń, zwiększą izolacyjność cieplną i akustyczną, ochronią przed deszczem i wiatrem. Zastosowaliśmy rolety podtynkowe z firmy KRISPOL, sterowane elektrycznie silnikami firmy Somfy. Inwestor zdecydował się na pancerz w kolorze antracyt. To ciekawy kontrast do okien w okleinie drewnopodobnej orzech. Brama garażowa, to bezawaryjna brama firmy Hormann, z niezawodnym napędem SupraMatic E.
Montaż zgodnie z ustaleniami architekta i projektanta, został wykonany prawidłowo. Uwzględniał wszystkie wymagania obiektowe oraz projektowe.
Na nasz prawidłowy i przebadany przez Mobilne Labolatorium Techniki Budowlanej montaż okien, udzielamy osobnej gwarancji. 

Szymko - prawidłowy montaż z gwarancją szczelności 

#okna #szymko #oknapvc #oknapcv #drzwi #rolety #krispol #windows
#praca #dom #budowa #prawidłowymontaż
#somfly #hormann #adams #aluplast #bramagarażowa #miniżuraw