Okna PCV i montaż prawidłowy spełniający wymagania programu rządowego ,,CZYSTE POWIETRZE”.

https://portal.wfosigw.bialystok.pl/strona-glowna-programu

Walka o ochronę naszego środowiska naturalnego, to bardzo ważna sprawa dla Nas wszystkich. Popieramy więc każdą inicjatywę, która chociaż w najmniejszym stopniu się do tej ochrony przyczynia. Program ,,CZYSTE POWIETRZE” jest jedną z nich. Biorąc udział w programie, możemy uzyskać dofinansowanie do wymiany pieca, ocieplenia budynku czy też zakupu nowych okien. Musimy spełnić jednak określone programem wymagania, odnośnie zastosowanych rozwiązań i produktów.

Fotorelacja przedstawia budynek, którego inwestorzy skorzystali z programu.
Z tego powodu zadbaliśmy o to, żeby zamontowane okna PCV Veka SL 82 firmy AdamS, spełniały wymagane programem parametry użytkowe. Okna i drzwi zostały zamontowane prawidłowo (warstwowo, szczelnie). Montaż spełnia wszystkie wymagania obiektowe, projektowe i inwestorskie.

W obiekcie nasza firma zamontowała także:

✓ drzwi zewnętrzne firmy WIKĘD 
✓ bramę garażową segmentową 
✓ rolety zewnętrzne podtynkowe firmy KRISPOL

Jako firma mocno wspieramy i popularyzujemy prawidłowy montaż okien i drzwi. Odpowiednio wykonany montaż, między innymi zapewnia szczelność na połączeniu ram okien z murem budynku. Ta szczelność dotyczy odporności złącza na przenikanie wody i powietrza. To z kolei ma bezpośredni wpływ na mniejsze straty ciepła, czyli mniejsze zużycie energii. Reasumując nasza codzienna praca przy realizacji prawidłowego montażu okien i drzwi, wpływa bezpośrednio na ochronę środowiska.

Szymko - prawidłowy montaż z gwarancją szczelności 
#okna #szymko #oknapvc #oknapcv #drzwi #rolety #krispol #windows #praca #dom #budowa #prawidłowymontaż