Zwolennicy naturalnego drewna mogą zdecydować się na okna wykonane w okleinie drewnopodobnej.
Wśród wszystkich oklein, nieustającym powodzeniem cieszy się kolor złoty dąb. Jest uniwersalny i bardzo dobrze imituje naturalne drewno.

Świetnie dopasowuje się do wnętrz o charakterze rustykalnym, ale też stanowi ozdobę w ich nowoczesnej odmianie. Kolor złoty dąb nadaje wnętrzu przytulnego charakteru.
Promieniuje ciepłem i wzorową elegancją. Okna w kolorze złotego dębu doskonale współgrają z drewnianymi meblami, szczególnie z tymi w ciemniejszych kolorach.
Złoty dąb sprawdzi się w pomieszczeniach z drewnianą podłogą. Tworzy także udaną symbiozę z drzwiami drewnianymi oraz drewnianymi elementami wykończenia mebli.
Prezentowany obiekt wyposażyliśmy w nowoczesne i energooszczędne okna firmy AdamS z Mrągowa. Okna PCV Passive Line Plus wyprodukowane zostały właśnie w opisywanym powyżej kolorze złoty dąb.
Stolarka ma bardzo dobre parametry użytkowe, a dodatkowo spełnia także wymagania rządowego programu ,,Czyste Powietrze”.
Zgodnie z wymaganiami projektowymi, wszystkie okna zostały również zamontowane prawidłowo. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie prawidłowymontaż.pl.

Do budynku dodatkowo zostały dostarczone i zamontowane:

- 2 bramy garażowe segmentowe Hörmann LPU 42 oraz RenoMatic
- Rolety zewnętrzne podtynkowe Krispol
- Żaluzje fasadowe Selt
- 3 sztuki drzwi zewnętrznych Wikęd Themo Prestige Lux 1 szt i Premium 54
2 szt.

Wszystkie konstrukcje zostały dobrane kolorem pod okna. Tworzą na elewacji spójną i harmonijną całość.

 Szymko - prawidłowy montaż z gwarancją szczelności
#okna #szymko #oknapvc #oknapcv #drzwi #rolety #krispol #windows #praca #dom #budowa #prawidłowymontaż