Kolejna realizacja za Nami. W urokliwej miejscowości Henrykowo, zamontowaliśmy kilka naszych sprawdzonych produktów. Nowoczesna i energooszczędna stolarka PCV firmy AdamS z Mrągowa, wykonana na profilach Aluplast z serii Ideal 8000.
Przy tworzeniu tego systemu, firma Aluplast szczególny nacisk położyła na redukcję parametrów cieplnych. 
Powiększenie głębokości profili oraz system potrójnych uszczelek, znacznie poprawia współczynniki izolacji cieplnej, a przy okazji akustycznej. 
Okna zostały wyposażone w energooszczędne szyby zespolone oraz niezawodne okucia SIEGENIA-Group Polska z serii Titan AF.
Okucie jest dodatkowo wyposażone w obrotowe rolki KoPiBo, które niezależnie od rozmiaru okna i ilości punktów antywyważeniowych zapewniają lekką i płynną pracę okna, ponieważ ustawiają się automatycznie góra i dół. Rolki obracają się ograniczając tarcie pomiędzy punktami antywyważeniowymi a rolką. 
Inwestor z naszej szerokiej oferty drzwi zewnętrznych, zdecydował się na drzwi firmy WIKĘD Optimum Termo.
Skrzydło drzwi, zostało wyposażone w wypukłą szybę typu reflex w kolorze brązowym. 
Auta będą zabezpieczone sprawdzoną, dużą bramą Hörmann LPU42
Brama, podobnie jak drzwi i okna zostały wykonane w okleinie złoty dąb.
Do sterowania bramy, dobraliśmy niezawodny napęd SupraMatic E4.
Wszystkie produkty zostały zamontowane zgodnie z instrukcjami producentów przez naszą doświadczoną ekipę monterską. 
Zgodnie z zapisami w umowie, okna i drzwi zamontowane zostały prawidłowo. 
To sposób montażu, dzięki któremu w dniu zakończenia prac instalacyjnych okien i drzwi, mamy zapewnioną na połączeniu okien z ościeżami pełną szczelność na przenikanie powietrza, odporność na oddziaływanie wody opadowej oraz termoizolacyjność na poziomie zgodnym co najmniej z wymaganiami przepisów techniczno-budowlanych oraz oczekiwaniami nabywcy usługi.

Szymko - prawidłowy montaż z gwarancją szczelności 

.
.
.

#okna #szymko #oknapvc #oknapcv #drzwi #rolety #krispol #windows #praca #dom #budowa #prawidłowymontaż #adams #aluplast #Wikęd #Siegenia #Hörmann #Henrykowo