Rozwijająca się architektura wymaga od nas zupełnie nowych standardów w sferze technicznej, funkcjonalnej i estetycznej. Zmieniające się wymagania wysoko podnoszą poprzeczkę dla okien i drzwi.


Mocno wzrosły również oczekiwania inwestorów, którzy szukają produktów z najlepszymi parametrami użytkowymi. To duże wyzwanie dla nas, nie możemy być obojętni na sygnały docierające z rynku. W odpowiedzi na to, mamy w swojej ofercie szeroki wachlarz okien. Od okien ekonomicznych, po okna spełniające najwyższe standardy energooszczędności.

Oferujemy Państwu tylko sprawdzonych i rzetelnych dostawców na:

Stolarkę okienną:

✓ PCW
✓ aluminiową
✓ drewnianą
✓ drewniano-aluminiową

Systemy osłonowe:

✓ rolety zewnętrzne
✓ żaluzje fasadowe
✓ refleksole
✓ markizy
✓ pergole

Bramy garażowe:

✓ segmentowe
✓ uchylne
✓ rolowane

Drzwi zewnętrzne:

✓ stalowe
✓ aluminiowe
✓ drewniane
✓ kompozytowe

Drzwi wewnętrzne:

✓ drzwi do mieszkań
✓ drzwi do biura
✓ drzwi techniczne

Bardzo dużą uwagę przykładamy do prawidłowego montażu. Nawet najwyższej jakości produkt, nie spełni Państwa oczekiwań, jeśli nie będzie zamontowany zgodnie z aktualnymi wymaganiami i instrukcjami producentów. Zrozumieliśmy to bardzo dawno temu. Od lat rozwijamy naszą wiedzę i technikę montażową. Wykorzystujemy najnowsze materiały, ponadprzeciętne rozwiązania i odpowiedni sprzęt. Nasze ekipy są na bieżąco szkolone i poddawane wyrywkowym kontrolom jakościowym. Prezentowany obiekt został wyposażony przez nas w okna firmy AdamS serii:

✓ Passive Line
✓ Premium Line
✓ HS aluminiowy Ultraglide Monorail

Wszystkie konstrukcje spełniają wymagania programu ,,Czyste Powietrze”. Zostały zamontowane prawidłowo w murze o grubości 48 cm (Solbet). Wykorzystaliśmy materiały montażowe firmy Tremco-Illbruck, pianę PUR oraz podwaliny purenitowe.

Prawidłowy montaż spełnia wymagania:

✓ obiektowe
✓ inwestorskie
✓ projektowe
✓ prawne

Dom i okna zostały dodatkowo zabezpieczone roletami podtynkowymi firmy Krispol. Wyposażone w napędy Starcus, będą proste w obsłudze i niezawodne w działaniu. W celu otrzymania szczegółowej oferty prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem.