Wiemy, że dla naszych Inwestorów, bardzo ważna jest kompleksowa usługa. Decydując się na współpracę z szymko.com.pl, mają Państwo gwarancję prawidłowego montażu i szerokie spectrum możliwości wyboru produktów, spełniających najwyższe wymagania użytkowe i jakościowe. Posiadamy w swojej ofercie, tylko sprawdzonych i rzetelnych dostawców, cieszących się dużym zaufaniem. 

Nasza kolejna realizacja, to zestaw takich zweryfikowanych dostawców:

okna PCW Ideal 8000 Premium Line oraz okna aluminiowe Aliplast Genesis wyprodukowała i dostarczyła firma AdamS. Okna i drzwi z Mrągowa

rolety zewnętrzne w wersji podtynkowej, sterowane elektrycznie dostarczyła firma KRISPOL

drzwi zewnętrzne, przyjechały z firmy WIKĘD

brama garażowa, to sprawdzona konstrukcja RenoMatic firmy Hörmann

To czołowi producenci naszej branży. Najważniejszy jest jednak profesjonalny montaż tych wszystkich produktów, z którym bez problemu radzą sobie nasze sprawdzone, przeszkolone i profesjonalne ekipy montażowe. Od początku naszej działalności kładziemy na to olbrzymi nacisk. To według nas najważniejszy etap usługi. Nasze drużyny montażowe, wyposażone są w odpowiednie i bezawaryjne narzędzia, specjalistyczny transport i najlepszej jakości materiały montażowe i uszczelniające. Od paru lat specjalizujemy się w prawidłowym montażu okien. Jego rezultat zapewnia spełnienie wymagań Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz.U. 2019, poz.1065).

Wymagania Rozporządzenia odnoszące się do jakości wykonania połączeń okien z ościeżami stanowią, że:

Uszczelnienie połączeń okien z ościeżami powinno uniemożliwiać przenikanie wody opadowej do wnętrza budynków, (§  318).

Na wewnętrznej powierzchni połączeń okien z ościeżami nie może występować kondensacja pary wodnej umożliwiająca rozwój grzybów pleśniowych, (§  321).

Połączenia okien z ościeżami należy projektować i wykonywać pod kątem osiągnięcia ich całkowitej szczelności na przenikanie powietrza, (pkt. 3.2.1 zał. nr 2).

Przy prawidłowym montażu okien, dbamy także o bezpieczeństwo naszych ludzi.Przy dużych i ciężkich konstrukcjach, do montażu często zatrudniamy mechanicznego pomocnika.Mini żuraw z ssawką, to niezastąpione urządzenie wspomagające montaż, które co raz częściej będziemy spotykać na budowach.Nasz prawidłowy montaż okien, został także zbadany przez Mobilne Labolatorium Techniki Budowlanej. Jego wyniki i posiadany przez nas certyfikat, dają nam i Państwu pewność, że stosowane przez nas rozwiązania montażowe, zapewniają najwyższy poziom usługi i spełniają oczekiwane wymagania.

Szymko - prawidłowy montaż z gwarancją szczelności 

.

.

.

#okna #szymko #oknapvc #oknapcv #drzwi #rolety #krispol #windows #praca #dom #budowa #prawidłowymontaż #Hörmann #Aliplast #Wikęd #Krispol #Adams