Aliplast Star to wysoko energooszczędny system aluminiowy do produkcji okien i drzwi wymagających bardzo dobrej izolacji termicznej.
Zastosowana przekładka termiczna o głębokości 45 mm, została zaprojektowana z trwałych i bardzo dobrych jakościowo materiałów. Przekładka jest bardzo dobrą barierą ciepłochronną.
Wkład izolacyjny zastosowany jest zarówno w skrzydle okiennym jak i w ramie okiennej. Gwarantuje nieprzerwaną ochronę, przed nadmiernymi stratami ciepła całego okna.
Nowe rozwiązanie zachodzenia profila z szybą, poprawia właściwości termiczne całego systemu.
Firma Aliplast zastosowała innowacyjny sposób wyprowadzania wody z konstrukcji, nie ma widocznych elementów zasłaniających otwory odwodnienia.
Profil Star ma nowoczesny design,dedykowany jest do budynków niskoenergetycznych i przeznaczonych do termomodernizacji.
W nowo powstałym budynku, inwestor zdecydował się na okna aluminiowe, wykonane właśnie na profilu Star, firmy Aliplast.
Okna wyprodukowała firma AdamS z Mrągowa.
Potężny HS o wymiarach 4700 x 2500, konstrukcja łączona na szybie stepowanej 2500 x 1800 oraz wysokość okien na parterze 2500,
zapewnia niesamowity efekt i duże doświetlenie pomieszczeń. Szyby energooszczędne, zostały poddane procesowi hartowania, który kilkukrotnie wzmacnia ich odporność.
Wszystkie okna zostały zamontowane prawidłowo, zgodnie z oczekiwanymi przez inwestora parametrami, oraz zgodnie z wymaganiami obiektowymi.
Użyliśmy sprawdzonych materiałów uszczelniających firmy Illbruck Polska oraz płaszcza EPDM do hydroizolacji progów. 

Szymko - prawidłowy montaż z gwarancją szczelności 

.
.
.

#okna #szymko #oknapvc #oknapcv #drzwi #rolety #krispol #windows #praca #dom #budowa #prawidłowymontaż #adams #iilbruck #aliplast