Montaż okna, drzwi Białystok

Nasza ekipa monterska Szeda,  w czasie wizyty w Sobolewie, wykonała montaż okien, drzwi i bramy garażowej. 

Czy pamiętacie jeszcze czasy, w których okna kojarzyły się głównie z drewnianymi ramami, słabej jakości szkłem i wszędobylskim kitem? Ostatnie kilkadziesiąt lat, mocno jednak ten rynek zmieniło. Współczesna stolarka otworowa, to przede wszystkim:

Drewno egzo­ty­czne mer­anti, pozyski­wane jest z poras­ta­ją­cych Azję Południowo-​Wschodnią drzew liś­ci­astych z rodzaju Shorea. Dzięki swoim właściwościom w ostat­nich latach zostało jed­nym z najpop­u­larniejszych mate­ri­ałów do pro­dukcji okien drewnianych. Na rynku dostępne są dwa rodzaje tego drewna:

Od dawna oczekuje się, że salon samochodowy powinien odzwierciedlać prestiż marki. Z pewnością udało się to osiągnąć w salonie CUPRA w Białymstoku, dzięki imponującej przeszklonej fasadzie aluminiowej.

To bardzo popularne hasło, wykorzystywane jest do opisywania różnych sytuacji. Dla nas okna, to chleb powszedni. Mamy z nimi do czynienia codziennie, wiemy jak są ważne, i wiemy, że bez okien nie ma prawdziwego domu.
A czy Państwo wiedzą, że okno pełni bardzo dużo funkcji? I nie jest to tylko przysłowiowe okno na świat.

Nowoczesne okna i drzwi, dają nam dużo możliwości. 

Niesamowicie rozwinęła się technologia, parametry użytkowe stolarki spełniają bardzo rygorystyczne wymagania, konstrukcje mogą osiągać imponujące wymiary, a dodatkowo możemy prawie dowolnie poszaleć z kolorami. W tej realizacji projektant od samego początku założył szary kolor, dla okien i drzwi. Zostało nam tylko precyzyjnie z inwestorem wybrać konkretny odcień i numer w RALU. Padło na kolor 7049.

Hygge- duńskie słowo, które oznacza komfort, wygodę i przytulność.
https://hyggehus.pl/Dom szkieletowy, który mieliśmy okazję wyposażyć w energooszczędne okna i drzwi, od początku planowany był właśnie w duchu Hygge. 
To ten koncept, był głównym motorem działania, zarówno dla projektantów, jak i samych inwestorów. 

Kiedyś czerń kojarzyła się nam ze skrajną ekstrawagancją, dziś jest coraz częściej stosowana i nie zanosi się na to, by miało się to w najbliższej przyszłości zmienić.
Jej duża uniwersalność, ponadczasowy charakter i wyrazistość, zdobyła serca wszystkich zwolenników nowoczesnego designu i na stałe zagościła w ich domach.

Stolarka w dzisiejszym budownictwie jednorodzinnym, to głównie wielkie przeszklenia i duże drzwi podnoszono-przesuwne przy wyjściach na tarasy. A czy wiedzą Państwo jaki materiał do produkcji tak wielkich okien i drzwi, będzie najlepszy? 

Tym razem o naszej ostatniej realizacji, opowie Państwu współwłaściciel firmy, Pan Kamil.
Do ponad 500 metrowego budynku, nasza firma dostarczyła i prawidłowo zamontowała okna i drzwi aluminiowe Aliplast STAR & GENESIS z firmy AdamS.

Umów się na bezpłatną i niezobowiązującą wycenę.  Umów się