Montaż okna, drzwi Białystok

Stolarka wykonana w tym kolorze była przed paroma laty bardzo popularna.
Póżniej pojawiła się okleina orzech, a następnie nastała i trwa nieprzerwanie do dziś era okleiny antracyt.

Mimo wielu lat edukacji i uświadamiania ciągle mogą się Państwo spotkać z opiniami, że okna wykonane z PCV, są niebezpieczne dla zdrowia. 😲

„Czyste Powietrze” to pierwszy w Polsce program polegający na systemie dopłat przy wymianie starych pieców oraz wykonaniu docieplenia domów jednorodzinnych.
Głównym celem programu jest walka ze smogiem, który jest w Polsce co raz większym problemem.

Profile aluminiowe są wzorowym surowcem do produkcji bardzo wytrzymałych i trwałych drzwi zewnętrznych. Aluminiowe drzwi z naszej oferty są niebywale stabilne i wytrzymałe na wszelkie deformacje i ugięcia.

Drzwi zewnętrzne to jeden z głównych elementów składowych procesu budowy swojego wymarzonego domu. Podobnie jak okna, systemy osłonowe czy brama, są bardzo widoczne i mają bezpośredni wpływ na elewację budynku.

Rozwijająca się architektura wymaga od nas zupełnie nowych standardów w sferze technicznej, funkcjonalnej i estetycznej. Zmieniające się wymagania wysoko podnoszą poprzeczkę dla okien i drzwi.

Czym jest piana PUR? Piana PUR jest mieszaniną gazu MDI, poliolu i alkoholu wodorotlenowego.
Pod wpływem wilgoci znajdującej się w powietrzu składniki wchodzą w reakcję i powstaje piana.

Okna i drzwi 🚪 wykonane z profili aluminiowych są bardzo wytrzymałe i charakteryzują się dobrą statyką. Dzięki tym właściwościom możemy z nich projektować bardzo duże konstrukcje. 🙃

Jest sporo wymagań, które muszą być spełnione przy wykonywaniu prawidłowego montażu. Wiele z nich już Państwu przedstawialiśmy. Dziś chcielibyśmy przedstawić wymaganie, które nakazuje takie
wykonanie połączenia konstrukcji okna z ościeżem, aby zapobiec występowaniu niepożądanego zjawiska kondensacji pary wodnej na jego wewnętrznej powierzchni.

Zupełnie inny pomysł na kształt i formę swojego nowego domu miał nasz inwestor z miejscowości Studzianki koło Białegostoku.

-𝑃𝑜𝑝𝑟𝑜𝑠𝑧𝑒̨ 𝑓𝑟𝑦𝑡𝑘𝑖.
-𝑀𝑎ł𝑒 𝑐𝑧𝑦 𝑑𝑢𝑧̇𝑒?
-𝐻𝑚𝑚, 𝑛𝑜 𝑡𝑟𝑜𝑐ℎ𝑒̨ 𝑡𝑦𝑐ℎ 𝑖 𝑡𝑟𝑜𝑐ℎ𝑒̨ 𝑡𝑦𝑐ℎ 😂

Wymiary okien w projektach budowlanych rosną w oczach. 
Projektowane konstrukcje są co raz większe oraz co raz cięższe. 

Nie zwalniamy tempa, wiertarki prawie nie stygną
Nasze ekipy montażowe uwijają się jak przysłowiowe mróweczki, co pozwala nam od czasu do czasu przedstawić Państwu zdjęcia z naszych kolejnych realizacji.

Umów się na bezpłatną i niezobowiązującą wycenę.  Umów się