SzymkoAdams

Nasza Firma od początku powstania postawiła sobie za cel, aby świadczyć jak najwyższy standard usług. Nieodłącznym elementem każdej realizacji jest wykonanie prawidłowego montażu okien pcv, drewnianych, aluminiowych oraz drzwi zewnętrznych.

Przestrzeganie procedur obsługi klienta oraz standardu wykonywanych montaży, pozwala na poprawną realizację najbardziej wymagających inwestycji.

Nasz główny dostawca okien i drzwi PCV, czyli firma AdamS z Mrągowa, również bardzo dokładnie określa sposób i zasady jakich trzeba przestrzegać podczas montażu ich wyrobów.

Stolarka okienna PCV AdamS to segment Premium wśród producentów okien w Polsce.

Okna o najwyższych parametrach AdamS z Mrągowa w połączeniu z profesjonalnym montażem firmy Szymko z Białegostoku dają gwarancję szczelności, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa. Zasady prawidłowego montażu dotyczą również innych powszechnie stosowanych konstrukcji tj. okna drewniane, drzwi zewnętrzne, okna aluminiowe.

Każdorazowo staramy się dobrać klientowi optymalne rozwiązania produktowo-montażowe, bowiem wierzymy że zadowolenie klienta zapewnia nam przyszłość. Zadowolony klient w Naszej opinii, to taki który na co dzień nie pamięta o swoich oknach, tylko korzysta z pełni funkcji jakie oferują.